IDPC-45-700
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-45-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDPC-45-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA
Ngā Rauemi: IDPC-45-700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDPC-45-700
Tau Wae IDPC-45-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5366 pcs Pepa Raraunga IDPC-45-700.pdf
Putanga - Whakaputa 38 ~ 64 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 4.72" L x 2.62" W x 0.98" H (120.0mm x 66.5mm x 25.0mm)
Raupapa IDPC-45 Ratonga -
Mana (Watts) 45W Ētahi Ingoa 1866-2976
IDPC-45-700-ND
Tae Mahi -20°C ~ 40°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 85%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 38 ~ 64 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, ENEC