IDPC-25-700
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-25-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDPC-25-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 25.2-36V 700MA
Ngā Rauemi: IDPC-25-700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDPC-25-700
Tau Wae IDPC-25-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 25.2-36V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6310 pcs Pepa Raraunga IDPC-25-700.pdf
Putanga - Whakaputa 25.2 ~ 36 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Raupapa IDPC-25 Ratonga -
Mana (Watts) 25W Ētahi Ingoa 1866-2967
IDPC-25-700-ND
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 81.5%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 25.2 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, ENEC