IDPC-25-500
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-25-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDPC-25-500
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA
Ngā Rauemi: IDPC-25-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDPC-25-500
Tau Wae IDPC-25-500 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6952 pcs Pepa Raraunga IDPC-25-500.pdf
Putanga - Whakaputa 35 ~ 50 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 295VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Raupapa IDPC-25 Ratonga -
Mana (Watts) 25W Ētahi Ingoa 1866-2966
IDPC-25-500-ND
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 81.5%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 500mA 35 ~ 50 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, ENEC