GSC25B-350
MEAN WELLMEAN WELL
GSC25B-350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC25B-350
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 36-72V 350MA
Ngā Rauemi: GSC25B-350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC25B-350
Tau Wae GSC25B-350 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 36-72V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6135 pcs Pepa Raraunga GSC25B-350.pdf
Putanga - Whakaputa 36 ~ 72 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Rahi / Rahi 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Raupapa GSC25B Ratonga IP40
Mana (Watts) 25W Ētahi Ingoa 1866-1887
GSC25B-350-ND
Tae Mahi -30°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 89.5%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 36 ~ 72 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga CB, CCC, CE, ENEC, KEMA-KEUR