GSC25B-1050
MEAN WELLMEAN WELL
GSC25B-1050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC25B-1050
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 12-24V 1.05A
Ngā Rauemi: GSC25B-1050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC25B-1050
Tau Wae GSC25B-1050 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 12-24V 1.05A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6356 pcs Pepa Raraunga GSC25B-1050.pdf
Putanga - Whakaputa 12 ~ 24 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Rahi / Rahi 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Raupapa GSC25B Ratonga IP40
Mana (Watts) 25W Ētahi Ingoa 1866-5195
GSC25B-1050-ND
Tae Mahi -30°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 87.5% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.05A 12 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.05A
Whakaaetanga CB, CCC, CE, ENEC, KEMA-KEUR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GSC25D
GSC25D
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V -12V 25W