DPBW06G-15
MEAN WELLMEAN WELL
DPBW06G-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPBW06G-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Ngā Rauemi: DPBW06G-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPBW06G-15
Tau Wae DPBW06G-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9405 pcs Pepa Raraunga DPBW06G-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa DPBW06 Mana (Watts) 6W
Packaging - Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 1866-1406
DPBW06G-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA, 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low