DPBW03F-12
MEAN WELLMEAN WELL
DPBW03F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPBW03F-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Ngā Rauemi: DPBW03F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPBW03F-12
Tau Wae DPBW03F-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11526 pcs Pepa Raraunga DPBW03F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa DPBW03 Mana (Watts) 3W
Packaging Tube Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 1866-1396
DPBW03F-12-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 125mA, 125mA Nga tono ITE (Commercial)