TPIC84125TPWPRQ1
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPIC84125TPWPRQ1
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC ANTENNA DRIVER MULT 28HTSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPIC84125TPWPRQ1
Tau Wae TPIC84125TPWPRQ1 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 25070 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 7 V ~ 38 V Momo Passive Entry/Start
Pūrere Pūrere Whakarato 28-HTSSOP Ngā Paerewa -
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Rautanga 125kHz Whakaahuatanga Taipitopito Passive Entry/Start IC 125kHz SPI 7 V ~ 38 V 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad