REG101UA-3.3/2K5
Hua Hua
Tau Wae: REG101UA-3.3/2K5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REG101UA-3.3/2K5
Tau Wae REG101UA-3.3/2K5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66941 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.13V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa REG101UA-3.3/2K5G4
REG101UA-3.3/2K5G4-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 650µA I teie nei - Quiescent (Iq) 500µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri REG101-33
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REG101UA-2.8/2K5
REG101UA-2.8/2K5
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.8V 100MA 8SOIC
I roto i te taonga: 6002 pcs
Tikiake:
RFQ
REG101UA-3
REG101UA-3
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 100MA 8SOIC