REG101UA-3/2K5
Hua Hua
Tau Wae: REG101UA-3/2K5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3V 100MA 8SOIC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REG101UA-3/2K5
Tau Wae REG101UA-3/2K5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3V 100MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4026 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.13V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa REG101UA-3TR
REG101UA32K5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 100mA 8-SOIC Tae - Whakaaetanga (Max) 650µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 500µA Nama - Whakaputa 100mA