OPA4340UA/2K5G4
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OPA4340UA/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 14SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA4340UA/2K5G4
Tau Wae OPA4340UA/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30257 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 150µV
Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC Te utu o te huka 6 V/µs
Raupapa MicroAmplifier™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hua Hua Whai Hua 5.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
I teie nei - Te tuku 750µA I teie nei - Whakaatu / Channel 50mA
I teie nei - Putanga Whakauru 0.2pA Tau Wae Tuakiri OPA4340
Momo Kuputuhi General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OPA4342PA
OPA4342PA
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14DIP
I roto i te taonga: 4810 pcs
Tikiake:
RFQ
OPA4340UA/2K5
OPA4340UA/2K5
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 14SOIC