LP3982ILDX-3.3/NOPB
Hua Hua
Tau Wae: LP3982ILDX-3.3/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8WSON
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3982ILDX-3.3/NOPB
Tau Wae LP3982ILDX-3.3/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256251 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.22V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-WSON (3x2.5) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-WFDFN Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 8-WSON (3x2.5) I teie nei - Quiescent (Iq) 270µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable