LP3982ILDX-1.8/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP3982ILDX-1.8/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 1.8V 0.3A 8WSON
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3982ILDX-1.8/NOPB
Tau Wae LP3982ILDX-1.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.8V 0.3A 8WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256804 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 330mA Momotuhi - Whakauru 2.5 V ~ 6 V
Tuhinga o mua - Breakdown 8-WSON (3x2.5) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 300mA
Ko te poari 8-WFDFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga LP3982ILDX-1.8/NOPB Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA 8-WSON (3x2.5) Whakaahuatanga IC REG LDO 1.8V 0.3A 8WSON
Nama - Whakaputa 1.8V Anei - Taiti (Min) 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP3982ILDX-3.3
LP3982ILDX-3.3
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8WSON
I roto i te taonga: 5138 pcs
Tikiake:
RFQ
LP3982ILDX-1.8
LP3982ILDX-1.8
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON