LP2989AILDX-3.3/NOPB
Hua Hua
Tau Wae: LP2989AILDX-3.3/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP2989AILDX-3.3/NOPB
Tau Wae LP2989AILDX-3.3/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4073 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.65V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-WSON (4x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-WSON (4x4)
Tae - Whakaaetanga (Max) 9mA I teie nei - Quiescent (Iq) 175µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri LP2989
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP2989AIM-1.8
LP2989AIM-1.8
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC
I roto i te taonga: 32465 pcs
Tikiake:
RFQ
LP2989AILDX-3.3
LP2989AILDX-3.3
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON