LP2989AILDX-2.5/NOPB
Hua Hua
Tau Wae: LP2989AILDX-2.5/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8WSON
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP2989AILDX-2.5/NOPB
Tau Wae LP2989AILDX-2.5/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4417 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.65V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-WSON (4x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LP2989AILDX-2.5
LP2989AILDX-2.5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-WSON (4x4) Tae - Whakaaetanga (Max) 9mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 175µA Nama - Whakaputa 500mA