LMK62E0-156M25SIAT
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK62E0-156M25SIAT
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua LMK62XXX 5 X 3.2 MM 25 PPM 156M2
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK62E0-156M25SIAT
Tau Wae LMK62E0-156M25SIAT Kaihanga N/A
Whakaahuatanga LMK62XXX 5 X 3.2 MM 25 PPM 156M2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24206 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Clock Oscillator
Pūrere Pūrere Whakarato 6-QFM (5x3.2) Raupapa -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 6-SMD Module
Ētahi Ingoa 296-47081-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 156.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (5x3.2)
I teie nei - Te tuku 95mA Taatau -