LMK62E0-156M25SIAR
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK62E0-156M25SIAR
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua LMK62E0-156M25SIAR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK62E0-156M25SIAR
Tau Wae LMK62E0-156M25SIAR Kaihanga N/A
Whakaahuatanga LMK62E0-156M25SIAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 43079 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Clock Oscillator
Pūrere Pūrere Whakarato 6-QFM (5x3.2) Raupapa -
Paa / Case 6-SMD Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rautanga 156.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (5x3.2)
I teie nei - Te tuku 95mA Taatau -