LM10500SQX-0.8/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM10500SQX-0.8/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC ENERGY MGMT 5A 0.8V SD 28WQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM10500SQX-0.8/NOPB
Tau Wae LM10500SQX-0.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC ENERGY MGMT 5A 0.8V SD 28WQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18171 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3 V ~ 18 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-WQFN (5x5)
Raupapa PowerWise® Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 28-WFQFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Energy Management Unit (EMU) PMIC 28-WQFN (5x5) I teie nei - Te tuku 9mA