LM10500SQ-0.8EV/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM10500SQ-0.8EV/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL FOR LM10500SQ-0.8
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM10500SQ-0.8EV/NOPB
Tau Wae LM10500SQ-0.8EV/NOPB Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 1791 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 0.8V Momotuhi - Whakauru 3 V ~ 18 V
Whakamahia IC / Wahanga LM10500 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s), Cable(s)
Raupapa - Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Ētahi Ingoa 296-49662
LM10500SQ-0.8EV/NOPB-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Rautanga - Whakawhiti 300kHz
Whakaahuatanga Taipitopito LM10500 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 5A