DS100BR410SQ/NOPB
Hua Hua
Tau Wae: DS100BR410SQ/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REDRIVER SATA 4CH 48WQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS100BR410SQ/NOPB
Tau Wae DS100BR410SQ/NOPB Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 9690 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 2.625 V Momo Buffer, ReDriver
Pūrere Pūrere Whakarato 48-WQFN (7x7) Waitohu tohu Input Equalization, Output De-Emphasis
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 48-WFQFN Exposed Pad Whakaputa CML
Ētahi Ingoa 296-37844-2
DS100BR410SQ/NOPB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te maha o nga pouaka 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru CML Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, ReDriver 4 Channel 10.3Gbps 48-WQFN (7x7)
Te wa roa 240ps Tau Raraunga (Max) 10.3Gbps
I teie nei - Te tuku - Maama - Whakauru 10pF