DS100BR210SQE/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS100BR210SQE/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS100BR210SQE/NOPB
Tau Wae DS100BR210SQE/NOPB Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 9696 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.6 V Momo Buffer, ReDriver
Pūrere Pūrere Whakarato 24-WQFN (4x4) Waitohu tohu Input Equalization, Output De-Emphasis
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 24-WFQFN Exposed Pad Whakaputa CML
Ētahi Ingoa 296-39595-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te maha o nga pouaka 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru CML Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, ReDriver 2 Channel 10.3Gbps 24-WQFN (4x4)
Te wa roa 230ps Tau Raraunga (Max) 10.3Gbps
I teie nei - Te tuku 50mA Maama - Whakauru 10pF