TXM-418-KH3
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXM-418-KH3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXM-418-KH3
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua TX RF W/ENCODER 418MHZ
Ngā Rauemi: 1.TXM-418-KH3.pdf2.TXM-418-KH3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXM-418-KH3
Tau Wae TXM-418-KH3 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga TX RF W/ENCODER 418MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7188 pcs Pepa Raraunga 1.TXM-418-KH3.pdf2.TXM-418-KH3.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.2 V Raupapa KH3
Mana - Whakaputa 4dBm Packaging Tube
Paa / Case 27-SMD Module Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 418MHz
Ngā āhuatanga Built-in Remote Control Encoder Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter ASK, OOK 418MHz 4dBm Castellation Antenna 27-SMD Module
Tau Raraunga (Max) - Atanga Raraunga Parallel
Anei - Whakawhiti 2.7mA Nga tono Home/Industrial Automation, Lighting, Remote Control, RKE