TXM-315-KH3
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXM-315-KH3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXM-315-KH3
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua TX RF W/ENCODER 315MHZ
Ngā Rauemi: 1.TXM-315-KH3.pdf2.TXM-315-KH3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXM-315-KH3
Tau Wae TXM-315-KH3 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga TX RF W/ENCODER 315MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6641 pcs Pepa Raraunga 1.TXM-315-KH3.pdf2.TXM-315-KH3.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.2 V Raupapa KH3
Mana - Whakaputa 4dBm Packaging Tube
Paa / Case 27-SMD Module Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 315MHz
Ngā āhuatanga Built-in Remote Control Encoder Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter ASK, OOK 315MHz 4dBm Castellation Antenna 27-SMD Module
Tau Raraunga (Max) - Atanga Raraunga Parallel
Anei - Whakawhiti 2.7mA Nga tono Home/Industrial Automation, Lighting, Remote Control, RKE
Hononga Antenna Castellation
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXM 150-124
TXM 150-124
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: PRODUCT TYPE: AC/DC; PACKAGE STY
I roto i te taonga: 1163 pcs
Tikiake: TXM 150-124.pdf
RFQ
TXM-418-RM
TXM-418-RM
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: TRANSMITTER RF 418MHZ