TXE-418-KH2
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXE-418-KH2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXE-418-KH2
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua TRANSMITTER RF 418MHZ SMT
Ngā Rauemi: TXE-418-KH2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXE-418-KH2
Tau Wae TXE-418-KH2 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga TRANSMITTER RF 418MHZ SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4786 pcs Pepa Raraunga TXE-418-KH2.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.2 V Raupapa KH2
Mana - Whakaputa -4dBm ~ 4dBm Packaging Tube
Paa / Case 24-SMD Module Ētahi Ingoa Q3387524
TXE418KH2
Tae Mahi -30°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa ASK, OOK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 418MHz
Ngā āhuatanga Built-in Remote Control Encoder Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter ASK, OOK 418MHz -4dBm ~ 4dBm PCB, Surface Mount Antenna 24-SMD Module
Tau Raraunga (Max) - Atanga Raraunga PCB, Surface Mount
Anei - Whakawhiti 1.5mA Nga tono Garage Openers, RKE, Security Alarms