TXE-418-KH
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXE-418-KH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXE-418-KH
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua TRANSMITTER RF 418MHZ SMT
Ngā Rauemi: 1.TXE-418-KH.pdf2.TXE-418-KH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXE-418-KH
Tau Wae TXE-418-KH Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga TRANSMITTER RF 418MHZ SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4907 pcs Pepa Raraunga 1.TXE-418-KH.pdf2.TXE-418-KH.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.2 V Raupapa KH
Mana - Whakaputa -4dBm ~ 4dBm Packaging Tube
Paa / Case 24-SMD Module Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 418MHz Ngā āhuatanga Built-in Remote Control Encoder
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter ASK, OOK 418MHz -4dBm ~ 4dBm PCB, Surface Mount Antenna 24-SMD Module Tau Raraunga (Max) -
Atanga Raraunga PCB, Surface Mount Anei - Whakawhiti 1.5mA