RXM-900-HP3-SPO
Linx TechnologiesLinx Technologies
RXM-900-HP3-SPO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXM-900-HP3-SPO
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RECEIVER RF 900MHZ 8-CH SMD
Ngā Rauemi: RXM-900-HP3-SPO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXM-900-HP3-SPO
Tau Wae RXM-900-HP3-SPO Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RECEIVER RF 900MHZ 8-CH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4042 pcs Pepa Raraunga RXM-900-HP3-SPO.pdf
Tuhinga o mua 2.8 V ~ 13 V Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Whakaaroaro -107dBm
Packaging Tube Paa / Case 24-SMD Module
Ētahi Ingoa RXM-900-HP3-SPO-ND
RXM-900-HP3-SPO_
RXM900HP3SPO
Tae Mahi -30°C ~ 80°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa FM, FSK
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 902MHz ~ 928MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito - RF Receiver FM, FSK 902MHz ~ 928MHz -107dBm 56 kbps PCB, Surface Mount Module Tau Raraunga (Max) 56 kbps
Atanga Raraunga PCB, Surface Mount I teie nei - Te fariiraa 21mA