RXM-869-ES
Linx TechnologiesLinx Technologies
RXM-869-ES Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXM-869-ES
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RECEIVER RF 869MHZ 16PIN SMD
Ngā Rauemi: RXM-869-ES.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXM-869-ES
Tau Wae RXM-869-ES Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RECEIVER RF 869MHZ 16PIN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4355 pcs Pepa Raraunga RXM-869-ES.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Whakaaroaro -102dBm
Packaging Tube Paa / Case 16-SMD
Ētahi Ingoa RXM-869-ES_
RXM-869-ES_-ND
RXM869ES
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa FM, FSK
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 869MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito - RF Receiver FM, FSK 869MHz -102dBm 56 kbps PCB, Surface Mount Module Tau Raraunga (Max) 56 kbps
Atanga Raraunga PCB, Surface Mount I teie nei - Te fariiraa 6.5mA