RXM-315-LC-S
Linx TechnologiesLinx Technologies
RXM-315-LC-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXM-315-LC-S
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RECEIVER RF 315MHZ SMT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXM-315-LC-S
Tau Wae RXM-315-LC-S Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RECEIVER RF 315MHZ SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5625 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 4.2 V Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa LC Whakaaroaro -95dBm
Packaging Tube Paa / Case 16-SMD Module
Tae Mahi -30°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa ASK, OOK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga 315MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LC RF Receiver ASK, OOK 315MHz -95dBm 5 kbps PCB, Surface Mount
Tau Raraunga (Max) 5 kbps Atanga Raraunga PCB, Surface Mount
I teie nei - Te fariiraa 6mA Nga tono ISM, Garage Door Openers, RKE