OTX-433-HH-KF4-HT
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-433-HH-KF4-HT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OTX-433-HH-KF4-HT
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER KEYFOB 433MHZ 4 BUTTON
Ngā Rauemi: OTX-433-HH-KF4-HT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OTX-433-HH-KF4-HT
Tau Wae OTX-433-HH-KF4-HT Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER KEYFOB 433MHZ 4 BUTTON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3801 pcs Pepa Raraunga OTX-433-HH-KF4-HT.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Raupapa -
Mahinga Transmitter Rautanga 433MHz
Ngā āhuatanga 4 Buttons, 750 ft. Operating Distance Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 433MHz ASK, OOK Handheld, 4 Button