OTX-433-HH-KF2-HT
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-433-HH-KF2-HT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OTX-433-HH-KF2-HT
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua XMITTER KEYFOB 433MHZ 2 BUTTON
Ngā Rauemi: OTX-433-HH-KF2-HT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OTX-433-HH-KF2-HT
Tau Wae OTX-433-HH-KF2-HT Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga XMITTER KEYFOB 433MHZ 2 BUTTON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3915 pcs Pepa Raraunga OTX-433-HH-KF2-HT.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Raupapa -
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Transmitter Rautanga 433MHz
Ngā āhuatanga 2 Buttons, 750 ft. Operating Distance Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 433MHz ASK, OOK Handheld, 2 Button