FCTN-WALL-315
Linx TechnologiesLinx Technologies
FCTN-WALL-315 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCTN-WALL-315
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua MODULE AC SWITCH RECEIVER 315MHZ
Ngā Rauemi: FCTN-WALL-315.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCTN-WALL-315
Tau Wae FCTN-WALL-315 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga MODULE AC SWITCH RECEIVER 315MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4639 pcs Pepa Raraunga FCTN-WALL-315.pdf
Tuhinga o mua 100 V ~ 120 VAC Raupapa -
Whakaaroaro -95dBm Mana - Whakaputa -
Ētahi Ingoa FCTN-WALL-315-1
FCTN-WALL-315-1-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Atanga Receiver, Latched Output Mahinga Receiver, Relay
Rautanga 315MHz Ngā āhuatanga Switch 1,800W (15 Amps) or 1HP @ 120 VAC
Whakaahuatanga Taipitopito RF Receiver, Relay 315MHz ASK, OOK Receiver, Latched Output 1.2 kbps Tau Raraunga (Max) 1.2 kbps