FCTN-RLY4-418
Linx TechnologiesLinx Technologies
FCTN-RLY4-418 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCTN-RLY4-418
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua MODULE 4 RELAY RECEIVER 418MHZ
Ngā Rauemi: FCTN-RLY4-418.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCTN-RLY4-418
Tau Wae FCTN-RLY4-418 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga MODULE 4 RELAY RECEIVER 418MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5019 pcs Pepa Raraunga FCTN-RLY4-418.pdf
Tuhinga o mua 5 V ~ 16 V Raupapa -