CSI-RSFB-100-UFFR
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-RSFB-100-UFFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSI-RSFB-100-UFFR
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua CBL ASSY RP-SMA-UMCC 3.937"
Ngā Rauemi: 1.CSI-RSFB-100-UFFR.pdf2.CSI-RSFB-100-UFFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSI-RSFB-100-UFFR
Tau Wae CSI-RSFB-100-UFFR Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga CBL ASSY RP-SMA-UMCC 3.937" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22176 pcs Pepa Raraunga 1.CSI-RSFB-100-UFFR.pdf2.CSI-RSFB-100-UFFR.pdf
Kāhua RP-SMA to UMCC Raupapa -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 3.937" (100.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 Ohms
Ira Female to Male Tautanga - Max 3GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
Tae Gray Momo Tae 1.13mm OD Coaxial Cable