CSI-RGFI-200-UFFR-B
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-RGFI-200-UFFR-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSI-RGFI-200-UFFR-B
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"
Ngā Rauemi: CSI-RGFI-200-UFFR-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSI-RGFI-200-UFFR-B
Tau Wae CSI-RGFI-200-UFFR-B Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20716 pcs Pepa Raraunga CSI-RGFI-200-UFFR-B.pdf
Kāhua RP-SMA to UMCC Raupapa -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 7.874" (200.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 Ohms
Ira Female to Male Tautanga - Max 3GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm)
Tae Gray Momo Tae 1.13mm OD Coaxial Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CSI-RGFI-200-UFFR
CSI-RGFI-200-UFFR
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"