ANT-433-WRT-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-WRT-SMA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-433-WRT-SMA
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ DOME CABLE PAN MT
Ngā Rauemi: ANT-433-WRT-SMA.pdf
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-433-WRT-SMA
Tau Wae ANT-433-WRT-SMA Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ DOME CABLE PAN MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8664 pcs Pepa Raraunga ANT-433-WRT-SMA.pdf
VSWR 1.9 Whakamutunga Cable (216mm) - SMA Male
Raupapa WRT Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 1.063" (27.00mm)
Hua -0.9dBi Mahinga Rawe 425MHz ~ 441MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 433MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Dome RF Antenna 425MHz ~ 441MHz -0.9dBi Cable (216mm) - SMA Male Panel Mount