ANT-433-USP-T
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-USP-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-433-USP-T
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi: ANT-433-USP-T.pdf
RoHs Tūnga Whakatauhia te taunakitanga tuhinga / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-433-USP-T
Tau Wae ANT-433-USP-T Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakatauhia te taunakitanga tuhinga / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 45942 pcs Pepa Raraunga ANT-433-USP-T.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa ANT-433-USP-TCT
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Teitei (Max) 0.103" (2.62mm) Hua -9.8dBi
Mahinga Rawe 429MHz ~ 437MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz Chip RF Antenna 429MHz ~ 437MHz -9.8dBi Solder Surface Mount Nga tono -