ANT-2.4-USP-T
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-USP-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-2.4-USP-T
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ SOLDER SMD
Ngā Rauemi: ANT-2.4-USP-T.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-2.4-USP-T
Tau Wae ANT-2.4-USP-T Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 82677 pcs Pepa Raraunga ANT-2.4-USP-T.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Solder
Raupapa - RoHS Tūnga RoHS Compliant
Hoki Hoki - Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa ANT-2.4-USP-TCT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.062" (1.57mm) Hua 3.8dBi
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz RF Antenna 3.8dBi Solder Surface Mount