ANT-2.4-PML-UFL
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-PML-UFL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-2.4-PML-UFL
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CABLE
Ngā Rauemi: ANT-2.4-PML-UFL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-2.4-PML-UFL
Tau Wae ANT-2.4-PML-UFL Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CABLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10410 pcs Pepa Raraunga ANT-2.4-PML-UFL.pdf
VSWR 1.9 Whakamutunga Cable (305mm) - U.FL
Raupapa PML Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 5.917" (150.30mm)
Hua 2.4dBi Mahinga Rawe 2.35GHz ~ 2.6GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Tilt RF Antenna 2.35GHz ~ 2.6GHz 2.4dBi Cable (305mm) - U.FL Panel Mount
Nga tono Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Momo Antenna Whip, Tilt
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ANT-2.4-PW-QW
ANT-2.4-PW-QW
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CAB PAN
I roto i te taonga: 16282 pcs
Tikiake: ANT-2.4-PW-QW.pdf
RFQ
ANT-2.4-USP
ANT-2.4-USP
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
I roto i te taonga: 83778 pcs
Tikiake: ANT-2.4-USP.pdf
RFQ
ANT-2.4-PML
ANT-2.4-PML
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CABLE