ANT-2.4-CW-RH-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RH-RPS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-2.4-CW-RH-RPS
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Ngā Rauemi: ANT-2.4-CW-RH-RPS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-2.4-CW-RH-RPS
Tau Wae ANT-2.4-CW-RH-RPS Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23679 pcs Pepa Raraunga ANT-2.4-CW-RH-RPS.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, RP-SMA Male
Raupapa RH Hoki Hoki -
Packaging Tray Ētahi Ingoa ANT-2.4-CW-RH
ANT-2.4-CW-RH-ND
ANT-2.4-RH-RPS
ANT24CWRHRPS
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 1.063" (27.00mm) Hua -0.9dBi
Mahinga Rawe 2.39GHz ~ 2.49GHz Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.39GHz ~ 2.49GHz -0.9dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Nga tono Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™