ANT-2.4-CW-RCT-RP
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RCT-RP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-2.4-CW-RCT-RP
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Ngā Rauemi: ANT-2.4-CW-RCT-RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-2.4-CW-RCT-RP
Tau Wae ANT-2.4-CW-RCT-RP Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11872 pcs Pepa Raraunga ANT-2.4-CW-RCT-RP.pdf
VSWR 1.9 Whakamutunga Connector, RP-SMA Male
Raupapa RCT Hoki Hoki -
Packaging Tray Ētahi Ingoa ANT-2.4-CW-RCT
ANT-2.4-RCT-RP
ANT24CWRCTRP
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 4.449" (113.00mm) Hua 2.2dBi
Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Nga tono Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™