SG060160R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG060160R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .060"H X .160" W X 48"L--RECTANG
Ngā Rauemi: SG060160R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG060160R-48
Tau Wae SG060160R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .060"H X .160" W X 48"L--RECTANG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 9829 pcs Pepa Raraunga SG060160R-48.pdf
Whānui 0.160" (4.06mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.060" (1.52mm) Haerenga Whakauru -