SG060150D-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG060150D-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .060"H X .150"W X 48"L--D SHAPED
Ngā Rauemi: SG060150D-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG060150D-48
Tau Wae SG060150D-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .060"H X .150"W X 48"L--D SHAPED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4468 pcs Pepa Raraunga SG060150D-48.pdf
Whānui 0.150" (3.81mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.060" (1.52mm) Haerenga Whakauru -