SB28B0500-1AB
Hua Hua
Tau Wae: SB28B0500-1AB
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .100" X .500" SQ PLATE W/ADH FER
Ngā Rauemi: SB28B0500-1AB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SB28B0500-1AB
Tau Wae SB28B0500-1AB Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .100" X .500" SQ PLATE W/ADH FER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 43526 pcs Pepa Raraunga SB28B0500-1AB.pdf
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Raupapa Saddle Beads®
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)