SB28B0500-1
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SB28B0500-1
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .100" X .500" SQ PLATE FERRITE--
Ngā Rauemi: SB28B0500-1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SB28B0500-1
Tau Wae SB28B0500-1 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .100" X .500" SQ PLATE FERRITE-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 59864 pcs Pepa Raraunga SB28B0500-1.pdf
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Raupapa Saddle Beads®
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Pepa Tae Ferrite Plate
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SB28B0146AT
SB28B0146AT
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE 30OHM HINGED 32MM
I roto i te taonga: 32780 pcs
Tikiake: SB28B0146AT.pdf
RFQ
SB28B0500
SB28B0500
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .250" X .500" SQ PLATE FERRITE--
I roto i te taonga: 53168 pcs
Tikiake: SB28B0500.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 95OHM HINGED 7MM