FX28R1457-4A
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX28R1457-4A
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua FERRITE 140OHM HINGED 33X0.50MM
Ngā Rauemi: FX28R1457-4A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX28R1457-4A
Tau Wae FX28R1457-4A Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga FERRITE 140OHM HINGED 33X0.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 22949 pcs Pepa Raraunga FX28R1457-4A.pdf
Momo Flat Raupapa -
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.457" W x 0.177" H (37.00mm x 4.50mm)
Momo Tae Free Hanging Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 0.531" (13.50mm)
Rahi Whakauru 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.50mm) Taeha @ Ngaa 140 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.50mm) OD 1.457" W x 0.177" H (37.00mm x 4.50mm) Length 0.531" (13.50mm) Hoahoa Hinged (Snap On)