FX28R1261-2A
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX28R1261-2A
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua FERRITE 135OHM HINGED 25.1X0.9MM
Ngā Rauemi: FX28R1261-2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX28R1261-2A
Tau Wae FX28R1261-2A Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga FERRITE 135OHM HINGED 25.1X0.9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 24395 pcs Pepa Raraunga FX28R1261-2A.pdf
Momo Flat Raupapa -
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.260" W x 0.303" H (32.00mm x 7.70mm)
Momo Tae Free Hanging Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 0.382" (9.70mm)
Rahi Whakauru 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm) Taeha @ Ngaa 135 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 135 Ohm @ 100MHz ID 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm) OD 1.260" W x 0.303" H (32.00mm x 7.70mm) Length 0.382" (9.70mm) Hoahoa Hinged (Snap On)