9-19UD-MAG-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9-19UD-MAG-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.09 X 0.19 MAG 16--9-19UD-MAG-1
Ngā Rauemi: 9-19UD-MAG-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9-19UD-MAG-16
Tau Wae 9-19UD-MAG-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.09 X 0.19 MAG 16--9-19UD-MAG-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4208 pcs Pepa Raraunga 9-19UD-MAG-16.pdf
Whānui 0.190" (4.83mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama Flash Te whakanoho Silver
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.090" (2.29mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: C/A,2 FBR B/O 62.5/125,ODVA TO L
I roto i te taonga: 93 pcs
Tikiake: 9-1985524-9.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 6P, RAST 5 TAB HEADER, THV
I roto i te taonga: 80439 pcs
Tikiake: 9-1971845-6.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 3P, RAST 5 TAB HEADER, THV
I roto i te taonga: 189074 pcs
Kaihanga: TE Connectivity AMP Connectors
Whakaahuatanga: 2P, RAST 5 TAB HEADER, THV
9-19UD-BD-16
9-19UD-BD-16
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: 0.09 X 0.19 BD 16--9-19UD-BD-16-
Tikiake: 9-19UD-BD-16.pdf
Whakaahuatanga: 5P, RAST 5 TAB HEADER, THV
9-19UD-NI-16
9-19UD-NI-16
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: 0.09 X 0.19 NI 16--9-19UD-NI-16-
Tikiake: 9-19UD-NI-16.pdf
Whakaahuatanga: 4P, RAST 5 TAB HEADER, THV
9-19UD-AU-16
9-19UD-AU-16
Whakaahuatanga: 0.09 X 0.19 AU 16--9-19UD-AU-16-
Tikiake: 9-19UD-AU-16.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel