9-19UD-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9-19UD-BD-16
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 0.09 X 0.19 BD 16--9-19UD-BD-16-
Ngā Rauemi: 9-19UD-BD-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9-19UD-BD-16
Tau Wae 9-19UD-BD-16 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 0.09 X 0.19 BD 16--9-19UD-BD-16- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5578 pcs Pepa Raraunga 9-19UD-BD-16.pdf
Whānui 0.190" (4.83mm) Momo Fingerstock
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho Unplated
Tae Mahi -55°C ~ 121°C Tuhinga Beryllium Copper
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 16.000" (406.40mm)
Teitei 0.090" (2.29mm) Haerenga Whakauru Adhesive