83-CBSF-1.0X2.0X0.8
Hua Hua
Tau Wae: 83-CBSF-1.0X2.0X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 83-CBSF-1.0X2.0X0.8--83S96--CIRC
Ngā Rauemi: 83-CBSF-1.0X2.0X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 83-CBSF-1.0X2.0X0.8
Tau Wae 83-CBSF-1.0X2.0X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 83-CBSF-1.0X2.0X0.8--83S96--CIRC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5403 pcs Pepa Raraunga 83-CBSF-1.0X2.0X0.8.pdf
Whānui - Whānui 1.000" (25.40mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole