83-CBSASV-3.75X5.75X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8--83S39--
Ngā Rauemi: 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8
Tau Wae 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8--83S39-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 8128 pcs Pepa Raraunga 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8.pdf
Whānui - Whānui 3.750" (95.25mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.750" (146.05mm) Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.750" (95.25mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole